Прокуратура пред'явила екс-меру Слов'янська Штепі підозру в тероризмі

НовиниНадзвичайні події    09.10.2014 - 13:14
Прокуратура Харківської області 8 жовтня пред'явила екс-меру Слов'янська Нелі Штепі остаточне підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України.

Прокуратура Харківської області 8 жовтня пред'явила екс-меру Слов'янська Нелі Штепі остаточне підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, передає прес-служба прокуратури.

"Давати будь-які свідчення або підписувати будь-які документи Штепа і її адвокати вчора відмовилися. Беручи до уваги те, що наслідком виконані всі необхідні слідчі та процесуальні дії, підозрювана і її адвокати будуть в установленому законом порядку повідомлені про закінчення досудового розслідування. Найближчим часом сторонам будуть відкриті матеріали кримінального провадження для ознайомлення", - повідомив Данильченко.

Нагадаємо, Штепа була затримана 11 липня, після чого її конвоювали в управління СБУ Харківської області для проведення процесуальних дій. 14 липня суд заарештував Штепу на 2 місяці. 9 вересня Червонозаводський суд Харкова продовжив перебування екс-мера Славянска під вартою ще на 2 місяці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top