ua ru

Прокуратура отримала свідчення про обстріл зупинки у Донецьку з міномета

Прокуратура Донецької області отримала свідчення про обстріл зупинки у Донецьку з міномета. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Сьогодні, близько 8.30 ранку, бойовики терористичної організації ДНР завдали цілеспрямований вогневий удар по зупинці громадського транспорту у Ленінському районі міста Донецька. Маючи достовірну інформацію, про те, що в цьому районі знаходяться тільки цивільні особи, терористи завдали кілька прицільних ударів по мирним жителям", - йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, місце обстрілу знаходиться на значній відстані (понад 20 км) від території, де відбуваються бойові дії в донецькому аеропорту.

Органи прокуратури Донецької області заявили про те, що володіють оперативною інформацією від свідків у місті про вантажний автотранспорт з минометом, який, перебуваючи в Куйбишевському районі, здійснив обстріл в бік Ленінського району Донецька. Після використання зброї вантажний автотранспорт продовжив рух у бік центру міста.

В даний час за різними джерелами - від 7 до 13 осіб. Відзначається, що точна кількість загиблих можна буде встановити після завершення обстрілу району.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального Кодексу України (Терористичний акт).

Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Донецької області.

Нагадаємо, раніше в так званій "Донецькій народній республіці" заявили, що кількість загиблих на зупинці в Донецьку склала 13 осіб. Донецький журналіст у свою чергу повідомив, що вбивство мирних жителів на зупинці сталося в протилежній від бойових дій стороні Донецька.