Прокуратура подала позов до Госпсуду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу Лук'янівського ринку

Прокуратура столиці подала позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу "Лук'янівський ринок", повідомляє прес-служба прокуратури. 

Встановлено, що управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради Лук'янівський ринок незаконно продано з аукціону ТОВ "Квіткова Галявина" за заниженою вартістю.

У позові поставлено вимогу про зобов'язання ТОВ "Квіткова галявина" повернути комунальне майно територіальній громаді.

Як уже повідомлялося, прокуратурою міста Києва 4 квітня 2012 р. опротестовано рішення Шевченківської районної ради щодо включення цілісного майнового комплексу "Лук'янівський ринок" до переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Наразі протест перебуває на розгляді у Київраді.

Нагадаємо, 26 березня у Києві на території Лук'янівського ринку відбулася силова сутичка між невідомими людьми і працівниками ринку. Працівники ринку стверджують, що невідомі роблять спроби незаконно заволодіти будівлею ринку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся