ru ua

Прокуратура АРК розслідує справу щодо жінки, підозрюваної в сепаратизмі

Прокуратура АРК розслідує справу щодо жінки, підозрюваної в сепаратизмі Фото: прокуратура АРК

У лютому 2014-го вона публічно закликала до зміни меж території України

Прокуратура Автономної Республіки Крим здійснює спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою громадянки, яка закликала до зміни територіальної цілісності України. Про це повідомляє прес-служба силового відомства.

"Встановлено, що вона у лютому 2014 року вчиняла публічні заклики щодо зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що призвело до тяжких наслідків. Вказана особа перебуває у розшуку та переховується від органів досудового розслідування та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що в ході досудового розслідування отримано фактичні дані про перебування підозрюваної на тимчасово окупованій території України, в зв’язку з чим до Херсонського місцевого суду Херсонської області було направлено клопотання про здійснення спеціального досудового розслідування.

"Ухвалою місцевого суду від 7 березня 2017 року надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні", - резюмували в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше начальник Генерального штабу Віктор Муженко заявив, що під час окупації Криму українські бійці спецпризначення вступили в бій із російськими диверсантами у Херсонській області.