ua en ru

Профспілка залізничників просить призначити Кривопішина гендиректором "Укрзалізниці"

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та міністра інфраструктури України Андрія Пивоварского з пропозицією призначити на посаду генерального директора "Укрзалізниці" нинішнього начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. Про це йдеться у письмовому зверненні профспілки залізничників.

"Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, який представляє інтереси майже 500 тис. працюючих залізничників, вкрай стурбований ситуацією, що склалася на залізничному транспорті України. Під час важких випробувань для держави галузь опинилася без керівника, а це негативно впливає на її діяльність щодо забезпечення перевезень вантажів і пасажирів", - йдеться в листі.

Згідно з думкою Ради профспілки, затягування з призначенням гендиректора "Укрзалізниці" може призвести до того, що на цій посаді з'явиться особа, що не володіє достатньою кваліфікацією, не знає специфіки роботи і не користується авторитетом серед працівників залізничного транспорту. Це, у свою чергу, на думку залізничників, може привести до згубних наслідків у діяльності головного транспортного конвеєра держави, особливо в період реформ.

"З метою недопущення розвалу галузі, стабілізації її діяльності, проведення ефективного реформування, наполегливо пропонуємо призначити на посаду гендиректора "Укрзалізниці" Олексія Кривопішина. Він багато років очолює столичну магістраль, яка навіть у важкі часи працює ефективно і користується вагомим авторитетом. Тому призначення Кривопішина главою області згуртує залізничників і забезпечить як ефективну діяльність залізниць, так і соціальний захист її працівників", - наголошується у зверненні профспілки залізничників.

Нагадаємо, в кінці грудня МІУ оголосило конкурс на посади гендиректорів "Укрзалізниці", аеропортів "Бориспіль" і "Львів".