У проекті оборонного бюджету США на 2019 рік передбачено 250 млн доларів для України

У проекті оборонного бюджету США на 2019 рік передбачено 250 млн доларів для України
Фото: Конгрес США (educationusa.state.gov)

50 млн доларів пропонується спрямувати на надання летальної зброї оборонного характеру

У проекті оборонного бюджету США на 2019 рік пропонується виділити 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу Україні. Відповідний документ представив Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США, повідомило посольство України в США у Facebook.

"Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США представив проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони". Сума коштів, яку пропонується виділити для безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, визначена в обсязі 250 млн доларів", - йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначають, що це на 100 млн доларів більше, ніж Комітет пропонував надати у поточному бюджетному році.

"50 млн доларів із зазначеної суми пропонується спрямувати виключно для надання летальної зброї оборонного характеру", - уточнили у посольстві.

Законопроект має бути узгоджений з версією, що буде підготовлена Сенатом, та проголосований обома палатами Конгресу перед поданням на підпис президентові США.

 

Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США представив проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 7 травня 2018 р.

Нагадаємо, 12 грудня 2017 року президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни на 2018-й фінансовий рік, який передбачав 350 млн доларів допомоги Україні.

 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся