У проекті держбюджету враховано 100 млн грн на житло для переселенців та учасників АТО, - "Наш край"

Фото: Олег Недава (з відкритих джерел)
Фото: Олег Недава (з відкритих джерел)

На думку Недави, існуюче пільгове житлове будівництво вимагає посилення

На покупку житла для вимушених переселенців і учасників АТО у державному бюджеті за ініціативи народного депутата, члена політради партії "Наш край" Олега Недави передбачено 100 млн гривень. Про це повідомляє офіційний сайт партії.

За словами Недави, зміни враховані в проекті кошторису на наступний рік, який вже поступив до розгляду у Верховну Раду.

"Як і обіцяв - інтереси людей, які потребують забезпечення житлом, враховані в держбюджеті. У проекті кошторису на наступний рік, який вже передали на розгляд у Верховну Раду, на реалізацію програми "Доступне житло" закладено 100 млн грн", – заявив Недава.

Депутат також зазначив, що існуюче пільгове житлове будівництво вимагає посилення.

"Продовжую роботу з органами державної влади та місцевого самоврядування, які також зацікавлені в її реалізації. Співпрацюючи з головою Донецької ОДА Павлом Жебрівським, відчув підтримку цієї ініціативи та щире бажання допомогти людям, нарешті, отримати власне житло", – додав Недава.

Він також висловив упевненість, що депутати підтримають цю пропозицію під час голосування в Раді.

"Упевнений, що при розгляді проекту бюджету мої колеги підтримають наші спроби забезпечити учасників АТО і вимушених переселенців досяжною перспективою отримання власного доступного житла", – резюмував Недава.

Як відомо, народний депутат України Олег Недава є ініціатором поправки в статтю 4 закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва".

Запропоновані зміни дають можливість компенсувати учасникам АТО і вимушеним переселенцям 50 відсотків вартості будівництва або придбання доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся