ua en ru

Проект по створенню розв'язки на Шулявці може бути запущений у І кварталі 2015 р., - Целовальник

Проект по створенню розв'язки на Шулявці може бути запущений у І кварталі 2015 р., - Целовальник

Реалізація проекту транспортної розв'язки на Шулявці у Києві може стартувати в першому кварталі 2015 р. Про це в бліц-інтерв'ю РБК-Україна повідомив головний архітектор м. Києва Сергій Целовальник.

"Є проект по Шулявці, питання, яке треба вирішувати, а також Ленінградська площа та тунель, який повинен "злізти" з так званого мосту Кирпи в сторону Кіквідзе. Є багато інших проектів, але на це все потрібні гроші і час, тому ми поки що почнемо з Шулявки, оскільки там аварійний міст", - заявив Целовальник.

Він зазначив, що щодо транспортної розв'язки на Шулявці на даний момент існує два проекти: проектна пропозиція інституту "Киевгормост" та проект одного із співробітників депатрамента КМДА, однак остаточне рішення київська влада будуть приймати за результатом тендеру.

На питання про те, коли проект по створенню розв'язки на Шулявці може бути реалізований, Целовальник відповів: "У нас зараз дуже складно з бюджетом, але я думаю, що десь на початку року, у першому кварталі 2015 року вже можна мати якісь результати".

За його словами, вартість цієї роботи за різними підрахунками, оцінюється від 140 млн грн до 550 млн грн.

"Але я думаю, що можна будувати і дешевше, і при цьому отримати кращу пропускну здатність. Але це все повинно бути викладено, доведено, перевірено комісійною експертизою", - заявив Целовальник.

Нагадаємо, Київ виділив 20 млн грн на реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі.