Продовольчі компанії України заявляють про 20-50% зростання виробництва, - Гройсман

Продовольчі компанії України заявляють про 20-50% зростання виробництва, - Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Україна повинна задовольняти свої подробиці у продовольстві

Продовольчі компанії України заявляють про зростання виробництва і виробничих потужностей на рівні 20-50%. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "Урядовий портал".

"Наприклад, по продовольству, ми забезпечуємо себе повністю якісним продуктом. За промисловим групам є над чим працювати. І це наші внутрішні резерви. Ми 45-мільйонна країна, ми повинні задовольняти потреби не за рахунок імпорту, а за рахунок власного виробництва. І мені приємно, коли я спілкуюся з підприємцями, то вони говорять про 20-30-50-відсотковому зростанні виробництва і розширення потужностей", - сказав Гройсман.

Він додав, що головне завдання уряду - створити нормальний клімат, "щоб чиновники на насідали на бізнес". За словами Гройсмана, потрібно дерегулювати "абсурдні" норми закону, щоб вони не стримували розвиток економіки.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів схвалив низку законодавчих змін, спрямованих на зниження тиску на бізнес з боку контролюючих органів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся