Приватизація в Україні: першим на продаж можуть виставити "Центренерго"

Понеділок 21 травня 2018 09:40
Приватизація в Україні: першим на продаж можуть виставити "Центренерго"
Фото: Віталій Трубаров (РБК-Україна)

Приватизація може початися в кінці осені 2018 року

В Україні першим на продаж можуть виставити "Центренерго". Про це в інтерв'ю РБК-Украина заявив в. о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"Думаю, що "Центренерго" буде першим реалізований. Принаймні, ми на це розраховуємо. Радник - польський філія компанії Ernst&Young, активно працює над цим. У Польщі зараз вже проводяться перші road show з залученням потенційних інвесторів", - розповів він.

За словами Трубарова, інші підприємства, які будуть продаватися вже за новим законом, будуть розбивати на кілька груп і відбирати радників по групах.

Крім того, кожному раднику необхідно буде від трьох до чотирьох місяців фактичної роботи. У підсумку якщо скласти таймінг всіх цих процесів, виходить кінець осені, заявив Трубаров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України планує почати велику приватизацію державних підприємств з продажу "Центренерго".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся