ПриватБанк вирішив скликати збори власників єврооблігацій

Понеділок 15 травня 2017 15:58
ПриватБанк вирішив скликати збори власників єврооблігацій
Фото: ПриватБанк проведе збори власників єврооблігацій

Збори заплановано на 5 червня

ПАТ "ПриватБанк" вирішив скликати збори власників єврооблігацій 5 червня. Про це йдеться у повідомленні банку на Ірландській фондовій біржі.

Скликаються власники єврооблігацій, випущених на 175 млн доларів і 200 млн доларів.

Повідомляється, що дані папери мають термін погашення у 2018 році. До порядку денного зборів також винесено питання про зміну трастової компанії (трасті). Замість компанії Deutsche Trustee Company Limited планують обрати Madison Pacific Trust Limited.

Нагадаємо, переговори з екс-власниками "ПриватБанку" проведе консорціум на чолі з Rothschild. ПриватБанк проведе переговори щодо реструктуризації кредитів колишніх власників банку.

"13 квітня 2017 наглядова рада ПриватБанку вибрав консорціум компаній у складі Rothschild, Ernst & Young і FinPoint переможцями конкурсу з обрання міжнародно визнаної компанії для ведення переговорів щодо реструктуризації, внесення додаткового забезпечення і відновлення вартості проблемних кредитів", - говориться в повідомленні банку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся