Ухвалення законопроекту про ТОВ покращить бізнес-клімат, - Іванчук

Ухвалення законопроекту про ТОВ покращить бізнес-клімат, - Іванчук
Фото: Андрій Іванчук (nfront.org.ua)

У "Народному фронті" переконані, що законопроект №4666 дозволить здійснити прорив у відносинах з малим і середнім бізнесом

Ухвалення законопроекту про товариства з додатковою та обмеженою відповідальністю (№4666) дозволить здійснити прорив у відносинах з малим і середнім бізнесом. Про це заявив голова комітету з питань економічної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук, презентуючи законопроект, повідомляє прес-служба "Народного фронту".

"До законопроекту надійшло 503 поправки, 360 з яких враховано. Я дуже дякую всім авторам законодавчої ініціативи за ту увагу, яку вони приділили законопроекту", - сказав він.

"Під час моєї зустрічі зі всіма фракціями та групами парламенту ми обговорювали уже фінальні лінії, такі контраверсійні речі, і по всіх питаннях досягли згоди. Тому я хотів би заявити під стенограму про те, про що ми домовились - щоб воно було враховано в тілі законопроекту", - додав представник "Народного фронту".

"У зв’язку з тим, що я є автором законопроекту, було би некоректно, якби я не подякував усім, хто долучився до написання даного законопроекту. Я хотів би особливо подякувати Валентині Іванівні Данішевській, яка зараз є Головою Верховного Суду, а на час написання законопроекту була керівником центру комерційного права, офісу Національної інвестиційної ради, Національній комісії з цінних паперів, МЕРТу, Мін`юсту, ЄБРР, всім топовим юридичним компаніям в Україні та усім народним депутатам, які зробили значну роботу, аби цей законопроект народився. Комітет просить підтримати в другому читанні та в цілому", - резюмував Іванчук.

У "Народному фронті" впевнені, що ухвалення законопроекту дозволить значно покращити бізнес-клімат, сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій та закладе передумови для створення нових та розвитку існуючих підприємств.

Також у політсилі вважають, що усі учасники будуть забезпечені ефективними механізмами запобігання та вирішення корпоративних конфліктів і зможуть усунути розбалансовані правові конструкції, що існують.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся