Президентом ПАРЄ обрали італійця Мікеле Ніколетті

Президентом ПАРЄ обрали італійця Мікеле Ніколетті
Фото: Мікеле Ніколетті (flickr.com parliamentaryassembly)

Мікеле Ніколетті обраний 31 президентом ПАРЄ

Президент ПАРЄ обрали італійця Мікеле Ніколетті. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАРЄ в Twitter.

"Вітаємо Мікеле Ніколетті з Італії, який тільки що був обраний 31-м президентом Асамблеї!", - йдеться в повідомленні.

"Ми не повинні припиняти відкрито засуджувати будь-яке порушення прав людини, вчинене в будь-якій частині нашого континенту. Не може бути і не повинно бути ніяких вільних зон. Однак цей захист прав людини буде ще сильніше, якщо ми зможемо поєднати його з зростаючим єдністю між нашими народами", - заявив Ніколетті в ході свого виступу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) в найближчі місяці може скасувати механізми застосування обмежень і санкцій щодо національних делегацій.

"ПАРЄ поки збирається протягом наступних декількох місяців обговорити, як на мене, просто самовбивчу ініціативу про виключення з правил і регламентів ПАРЄ взагалі таку можливість, як введення санкцій або обмежень проти національних делегацій. Насправді це вбиває повністю моніторингові процедури, на яких базується весь серйозний авторитет ради Європи ", - заявив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся