Президент "Роми" розкритикував трансферну політику "Мілана"

НовиниСпорт    28.07.2017 - 09:55
Фото: Джеймс Паллотта (AS Roma)
Фото: Джеймс Паллотта (AS Roma)

Він розповів, що спочатку у власників міланського клубу не було грошей, щоб купити клуб

Президент "Роми" Джеймс Паллотта розкритикував трансферну політику "Мілана", який у поточному міжсезонні придбав 10 нових гравців і витратив приблизно 210 млн євро. Про це повідомляє Football Italia.

"З-за правила фінансового фейр-плей у нас в клубі творився повний безлад. Так нас повинні в приклад ставити після того, як ми розгребли все, що залишилося від попереднього керівництва. А зараз я намагаюся застосувати це правило до "Мілану" і просто не розумію, що взагалі відбувається", - сказав Паллотта.

Він розповів, що спочатку у власників міланського клубу не було грошей, щоб купити клуб.

"Тому вони взяли в кредит майже 300 млн євро під досить високий відсоток у знайомих мені людей з Лондона. Тепер вони витрачають, або принаймні роблять деякі авансові платежі, але в кінці-то кінців їм доведеться відшкодувати всі витрати", - обурився президент "Роми".

Паллотта також зазначив, що у міланського клубу витрати на зарплати приблизно дорівнюють доходам.

"Вони кажуть, що все це заради виходу в Лігу чемпіонів, але цього буде недостатньо. Може бути, у них є якийсь грандіозний бізнес-план, який ми всі коли-небудь побачимо, але інші клуби ведуть себе раціонально. Хто-небудь, поясніть мені стратегію "Мілана", тому що особисто я зрозуміти не можу", - додав Паллотта.

Нагадаємо, глава департаменту з ліцензування УЄФА Андреа Траверсо попередив "Мілан" про можливе порушення правил фінансового fair play у разі продовження активної трансферної політики в літній період дозаявок.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top