Президент ПАРЄ Аграмунт планує відвідати Україну найближчим часом

НовиниПолітика    16.09.2016 - 13:37
Фото: Педро Аграмунт
Фото: Педро Аграмунт
Порошенко очікує прийняття безвізового режиму на початку жовтня Британія допоможе Україні у реформуванні податкової системи

Аграмунт запевнив, що ПАРЄ не буде надсилати спостерігачів на вибори до Держдуми РФ в Криму

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт планує відвідати Україну найближчим часом. Про це він повідомив в ході зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм в рамках візиту українського спікера до Франції, повідомляє прес-служба Апарату ВР.

Так, у ході зустрічі Парубій передав Аграмунту Ноту протесту МЗС України щодо невизнання виборів в анексованому Криму до Державної Думи Російської Федерації.

"Знаю, наскільки чітко Ви дотримуєтесь принципів щодо територіальної цілісності країн, тому Ваша позиція у цьому питанні дуже важлива",- зазначив спікер українського парламенту.

При цьому Аграмунт повідомив, що спостереження за виборами не буде проводитися, оскільки Росія не запрошувала представників ПАРЄ через те, що не бере участь у її засіданнях.

Нагадаємо, раніше анонсувалося, що Парубій в ході свого візиту до Франції зустрінеться з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем і з президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом.

Читайте в розділі

Вибори президента в США: Клінтон випереджає Трампа на 12%, - опитування

На виборах до парламенту Литви лідирує "Спілка селян і "зелених"

Президента Венесуели Мадуро звинуватили в державному перевороті

On Top