Президент нагородив Л.Каденюка орденом "За заслуги ІІІ ступеню"

За значний особистий внесок у розвиток ракетно-космічної галузі, вагомі трудові здобутки у створенні та впровадженні космічних систем і технологій Президент України відзначив державними нагородами ряд працівників ракетно-космічної галузі. Про це йдеться в указ Президента № 450/2011, опублікованому на сайті Адміністрації Президента.

Зокрема, Президент нагородив орденом "За заслуги" І ступеня генерального директора - генерального конструктора науково-виробничого підприємства Хартрон-Аркос лтд акціонерного товариства "Хартрон" Юрія Златкіна та заступника генерального конструктора з розробок рушійних установок - головного конструктора і начальника конструкторського бюро державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" Володимира Шнякіна.
Орденом "За заслуги III ступеня" нагороджено льотчиків-космонавтів Олександра Волкова (РФ), Олексія Леонова (РФ) та першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся