Прем'єр-міністр Молдови В.Філат став в.о. Президента країни

Прем'єр-міністр Молдови Володимир Філат з сьогоднішнього дня став виконуючим обов'язки Президента республіки. Як повідомили РБК в молдавському парламенті, оскільки на своєму засіданні сьогодні парламент Молдови не зміг обрати нового голову парламенту, який до обрання нового Президента тимчасово виконує його обов'язки, то повноваження в.о. голови держави, згідно з Конституцією країни, автоматично перейшли до прем'єр-міністра Молдови Володимиру Філату.

Міхай Гімпу, який був головою парламенту минулого скликання і виконував обов'язки Президента Молдови, у вищому законодавчому органі країни нового скликання є поки простим депутатом. На перших засіданнях парламенту до обрання голови парламенту головує найстарший депутат парламенту, яким є лідер Партії комуністів Молдови, екс-президент країни Володимир Воронін. Новий спікер парламенту після свого обрання автоматично стане т.в.о. Президента республіки і буде виконувати обов'язки глави держави до обрання нового Президента.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся