ru ua

Підприємства Порошенка, Ахметова і Фірташа в Севастополі націоналізуватися не будуть, - в.о. губернатора Меняйло

Севастопольські підприємства, належать Президенту України Петру Порошенку, бізнесменам Рінату Ахметову і Дмитру Фірташу перейдуть у державну власність тільки в рамках законодавчого поля.

Севастопольські підприємства, належать Президенту України Петру Порошенку, бізнесменам Рінату Ахметову і Дмитру Фірташу перейдуть у державну власність тільки в рамках законодавчого поля. Про це на зустрічі з міськими профспілковими лідерами заявив виконуючий обов'язки губернатора Севастополя Сергій Меняйло, передає "Кримінформ".

"Ставити питання про націоналізацію приватної власності, господарі якої знаходяться за кордоном, означає підштовхнути владу до незаконних дій. Ми не бандити", - сказав він.

За словами в.о. губернатора, їм вже направлено лист власнику "Севастопольського морського заводу" Президенту України Петра Порошенка про подальшу долю підприємства.

Крім того, готується перевірка законності приватизації Балаклавського рудоуправління, що входить у "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського. Контрольно-ревізійне управління продовжує перевіряти ВАТ "Севастопольгаз", контрольним пакетом акцій якого володіють структури Дмитра Фірташа.

"Як це було приватизовано, ми розбираємося. Але це тривалий процес, тому що частина документів вже знищена", - сказав Міняйло.
Що стосується севастопольського підприємства "Укртелеком", що належить Рінату Ахметову і контролюючого 100 відсотків стаціонарного телефонного зв'язку, Меняйло вважає, що воно буде витіснено з ринку природним шляхом, коли в регіон зайдуть російські компанії.