У Правому секторі вважають абсурдними звинувачення у причетності до викрадення

НовиниПолітика    16.03.2015 - 11:18

Голова Дніпропетровської обласної організації Правий Сектор заперечує причетність своїх бійців до викрадення 25 лютого 2015 начальника юридичного департаменту Дніпропетровського міськвиконкому Олександра Величко. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Правого сектора, передає РБК-Україна.

"Ні бійці ДУК ПС, ні активісти громадської організації Правий Сектор, ні формування "Правого сектора" не мають відношення до викрадення дніпропетровського чиновника Олександра Величко. Всі подібні заяви викликають обурення. Це абсурд", - зазначив голова дніпропетровської облрганізації ПС Ростислав Винар.

За його словами, ця заява є голослівною і спрямована на дискредитацію "Правого сектора".

Нагадаємо, що 13 березня в Інтернеті з'явилося відео, на якому Величко заявив, що його нібито "викрали за наказом заступника губернатора Дніпропетровської області Геннадія Корбана", після чого його дев'ять днів насильно утримували на базі Правого сектора, яка розташована в селі Піски Донецької області.

Раніше повідомлялося, що 25 лютого 2015 р. у ЗМІ з'явилася інформація про те, що після зустрічі з заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадієм Корбаном начальник департаменту корпоративних прав Дніпропетровської міськради Олександр Величко був викрадений людьми у камуфляжній формі у дворі ДнепрОГА. Після цього виконувач обов'язків мера Дніпропетровська Максим Романенко офіційно заявив, що організатором викрадення є Геннадій Корбан і звернувся в правоохоронні органи Дніпропетровська і до керівництва країни. Він заявив також, що умовою звільнення Величко є те, що Романенко повинен зняти з себе повноваження.

Потім в Інтернеті з'явилося відеозвернення Величко, де він заявляє, що своє викрадення організував самостійно з метою припинення участі в реалізації через свій департамент злочинних схем, нібито нав'язаних йому вищестоящим керівництвом. Пізніше на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації з'явилося повідомлення про те, що Величко добровільно з'явився в прокуратуру Новомосковська.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top