Уряд виділив перший транш - 100 млн грн на будівництво Дарницького мостового переходу, - Мінтрансзв'язку

Середа 23 червня 2010 10:16

100 млн грн надійшло з бюджету на казначейський рахунок Південно-Західної залізниці на будівництво Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку.

Ці кошти будуть використані на часткове погашення кредиторської заборгованості перед підрядними організаціями: проектна організація ДП «Київдіпротранс» та будівельні організації - ТОВ «БМК «Планета-Міст», ПАТ «Мостобуд», ЗАТ «Гідроінжбуд».

Найближчим часом також будуть придбані прогонові споруди для облаштування з'їзда на правий берег.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяв, що держава погасить всі борги перед підрядними організаціями за виконані роботи по будівництву Дарницького мосту.

У свою чергу міністр транспорту та зв'язку України Костянтин Єфименко зазначав, що в 2011 р. буде повністю завершено будівництво мостового переходу та організовано двосторонній автомобільний рух.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся