Уряд виділив 97 млн гривень на підтримку технічної освіти

НовиниСуспільство    15.07.2016 - 07:49
Фото: виділено 97 млн гривень на підтримку технічної освіти
Фото: виділено 97 млн гривень на підтримку технічної освіти
У БПП пропонують відкласти розгляд закону про 12-річної школи Робоча група з питань Нацагентства з вищої освіти визначила кроки для його запуску

Уряд затвердив стабілізаційну дотацію місцевим бюджетам

Уряд виділив стабілізаційну дотацію місцевим бюджетам на витрати для професійно-технічної освіти в розмірі 97 млн 994 тис 600 гривень. Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

Як наголошується, допомога буде виділятися тільки містам, бюджети яких не здатні профінансувати власні ПТУ.


Так, дана дотація підтримає 20 міст, в яких питома вага видатків на фінансування професійно-технічних навчальних закладів є більшою ніж 20% від загального обсягу видатків місцевого бюджету.

"Це дуже потрібний крок для підтримки професійно-технічної освіти в Україні сьогодні. Я неодноразово наголошувала, що малі міста обласного значення просто фізично не можуть дозволити собі фінансувати місцеві ПТУ виключно з власних бюджетів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Україна має намір вирішити низку питань з підтримки української освіти за кордоном - від видачі міжнародно визнаних сертифікатів про знання української мови, до навчально-методичної підтримки українських вчителів та установ за кордоном.

Читайте в розділі

МЗС висловив протест у зв'язку з відмовою РФ українському консулу зустрітися з Клихом

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Дню Святого Миколая

Кабмін запустив 80% антикорупційних ініціатив громадськості, - Гройсман

On Top