Уряд протягом двох місяців повинен напрацювати план структурної перебудови економіки на 2013 р., - Янукович

НовиниПолітика    24.12.2012 - 16:39

Протягом двох місяців уряд має підготувати план структурної перебудови економіки на 2013 рік. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з членами новопризначеного Кабінету міністрів, передає прес-служба Президента.

"Ми повинні в найкоротші терміни - я вважаю, це рішення прийме уряд на чолі з прем'єр-міністром - відпрацювати відповідні програмні заходи. Що ми будемо робити, на що ми повинні націлити реалізацію структурної перебудови економіки", - сказав Янукович. "По термінах, я просив би, щоб ми найближчим часом це почули", - додав він.

Президент наголосив, що розвиток внутрішнього ринку, фокусування зусиль на кредитуванні вітчизняної промисловості, бізнесу, максимальна участь національного капіталу в цьому процесі - інструменти, які зараз необхідні для захисту й активізації економіки України. "Результати практичної праці, практичного виконання попередніх планів свідчать, що необхідно значно посилити контроль над використанням усіх наявних ресурсів, особливо бюджетних коштів", - сказав Янукович. Він підкреслив, що очікує від контролюючих органів ефективної роботи.

У наступному році, зазначив Президент, слід ретельно проаналізувати недоліки, які мали місце у 2012 році, - і врахувати це при подальшому плануванні. "Я буду просити вас, персонально кожного, дуже відповідально підійти до цієї роботи - створення таких планів на наступний рік", - наголосив Янукович.

Глава держави звернув особливу увагу на необхідність продовження обраного шляху реформування країни. "Ми повинні рухатися далі. Багато зроблено позитивного - це треба нарощувати й продовжувати", - сказав він.

Янукович також наголосив на важливості роботи з громадянами, щоб розуміти, як люди реагують на зміни, які вже зроблені чи планується здійснити. "Кожен у своєму напрямку повинен працювати з громадськими організаціями, з об'єднаннями громадян, виїжджати в регіони, на місця, проводити роз'яснювальну роботу", - сказав Президент, звертаючись до членів уряду.

Читайте також: Хто і за що відповідатиме в новому уряді

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top