Уряд затвердив план заходів до реалізації Конвенції ООН про права дитини

Уряд затвердив план заходів з виконання у 2011 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету міністрів №330-р від 13 квітня 2011 р.
Відповідальними за реалізацію плану заходів визначені Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство культури, Міністерство соціальної політики, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство закордонних справ, Міністерство юстиції, Міністерство фінансів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі та інші ЦОВВ.
План, зокрема, включає такі розділи як охорона здоров'я та формування здорового способу життя дітей, освіта, культурний розвиток дитини, захист прав дітей
Прогнозний обсяг фінансових ресурсів на реалізацію підрозділу плану "Охорона здоров'я" складає 158 млн 637,7 тис. грн, "Захист прав" - 2 млн 768 тис. грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся