Уряд затвердив концепцію нової української школи

Уряд затвердив концепцію нової української школи
Фото: Кабінет міністрів України

Кабмін планує реформувати загальну середню освіту до 2029 року

Кабінет міністрів України затвердив концепцію "Нова українська школа". Про це повідомляє прес-служба уряду.

Політичну пропозицію "Нова українська школа" представила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сьогодні, 14 грудня.

Таким чином, уряд планує реформувати загальну середню освіту до 2029 року.

"Ми повинні перейти від школи знань в школу компетенцій. Це означає, що ми маємо виділити необхідне ядро знань і навчити дітей реально з цими знаннями працювати", - заявила Гриневич.

"Щоб забезпечити нові результати навчання, допомогти нашим дітям успішно вибирати профіль подальшого навчання і напрям свого життєвого розвитку нам потрібна 3-літня профільна школа, тобто 12 років в цілому. Але за рахунок підвищення якості середньої освіти на більшості спеціальностей бакалаврату ми можемо зробити 3-річне навчання, тобто ці речі будуть взаємно компенсуватися", - підкреслила міністр освіти.

Зазначивши при цьому, що ризики невпровадження реформи дуже високі.

При цьому прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що не можна зволікати з впровадженням реформи середньої освіти.

Міністерство освіти вже зробило перші кроки на шляху до здійснення реформи, зокрема в цьому році була оновлена навчальна програма початкової школи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін з січня 2017 підвищив оклади вчителів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся