Уряд Росії направив на водопостачання Криму і Севастополя понад 70 млн дол

На безперебійне забезпечення господарсько-побутового і питного водопостачання Криму і Севастополя з федерального бюджету Росії в якості міжбюджетних трансфертів буде спрямовано понад 2,5 млрд руб. (близько 71,3 млн дол.).

На безперебійне забезпечення господарсько-побутового і питного водопостачання Криму і Севастополя з федерального бюджету Росії в якості міжбюджетних трансфертів буде спрямовано понад 2,5 млрд руб. (близько 71,3 млн дол.). Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр Дмитро Медведєв. Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

З цього суми понад 1,285 млрд руб. буде направлено через Мінприроди бюджету Криму на фінансове забезпечення в 2014 р. реалізації невідкладних заходів щодо забезпечення безперебійного господарсько-побутового і питного водопостачання. Севастополю на ці цілі виділять 89,3 млн руб.

Через Мінбуд будуть здійснені трансферти бюджетам Крим і Севастополя в розмірі близько 875 млн руб. і 319 млн руб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся