Уряд забезпечить захист прав власності інвесторів, - Арбузов

Понеділок 03 червня 2013 12:14

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов має намір проводити регулярні зустрічі з іноземними послами на предмет запобігання порушень прав власності інвесторів, повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.

«Враховуючи особливу увагу, яку приділено в Держпрограмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. поліпшенню інвестиційного клімату, захист власності іноземних підприємств буде гарантована», - зазначив Арбузов.

У зв'язку з цим, перший віце-прем'єр має намір вже найближчим часом проводити регулярні зустрічі з іноземними послами, в рамках яких спільними зусиллями будуть вирішуватися питання щодо скарг іноземних інвесторів на ганебні випадки захоплення їхніх підприємств рейдерами. Так, перші зустрічі заплановані вже цього місяця з послами країн ЄС.

На думку Сергія Арбузова, така співпраця допоможе поліпшити інвестиційний клімат і залучити іноземний бізнес в Україну. Він також зазначив, що запобіганню випадків захоплення іноземних підприємств сприятиме відновлення та активізація Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидія незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Нагадаємо, рішення про відновлення роботи комісії було прийнято на засіданні уряду. Відповідною постановою також відбулося переформатування її складу. Зокрема, комісію очолив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов. Також значно підвищений загальний статус цього органу. Тепер до керівництва органу залучено перших осіб міністерств і відомств, а не їх заступників, як було раніше. Зазначені дії сприятимуть більш оперативної та ефективної діяльності цього органу.

За словами першого віце-прем'єра, ухвалення відповідного рішення урядом дозволить провести перше в цьому році засідання комісії найближчим часом.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся