Уряд Данії підготував законопроект проти "Північного потоку-2"

Уряд Данії підготував законопроект проти "Північного потоку-2"
Фото: газопровід (УНІАН)

У Данії пропонують внести зміни до закону про континентальний шельф

Уряд Данії підготував і направив на обговорення проект закону, який зможе заборонити будівництво газопроводу "Північний потік-2" через територіальні води Данії, передає місцеве видання Politiken.

Повідомляється, що документ розроблено з зовнішньополітичних міркувань та міркувань безпеки. Уряд Данії пропонує внести зміни до закону про континентальний шельф, який передбачає відмову на проведення трубопроводів тільки у випадку екологічної загрози. Новий законопроект передбачає, що заявки на проведення трубопроводів зможе розглядати МЗС Данії.

"Прийняття рішення за заявками на проведення трубопроводів в територіальних водах має таку специфіку, що більше підходить для обговорення на рівні міністрів", - йдеться в коментарі до законопроекту.

За даними Politiken, в уряді Данії побоюються перетворення поставок газу по "Північному потоку" у політичний інструмент російської влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Німеччині відхилили 5 проектів по "Північному потоку-2". До цього в країні почалися слухання за проектом газопроводу, які мають стати ще одним етапом для дозволу будівництва магістралі.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся