Урядовий комітет затвердив фінплани ОПЗ і Центренерго на 2018 рік

Урядовий комітет затвердив фінплани ОПЗ і Центренерго на 2018 рік
Фото: затверджено фінплани двох великих підприємств (колаж РБК-Україна)

Обидва підприємства розраховують збільшити чистий дохід

Профільний комітет кабінету міністрів затвердив фінансові плани "Одеського припортового заводу" і ПАТ "Центренерго" на 2018 рік. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"Чистий дохід Одеського припортового заводу в 2018 році повинен скласти 3,4 млрд гривень, це на 28% більше ніж у минулому році. Зате чистий дохід для "Центренерго" має збільшитися на 22% і скласти 16,6 млрд гривень", - написав він.

За словами глви ФДМ, собівартість реалізованої продукції "Центренерго" запланована на рівні 15,7 млрд гривень, що на 21% більше, ніж у 2017 році. Планується збільшення в основному за рахунок зростання витрат на паливо.

Передбачається збільшення адмінвитрат на 8% за рахунок підвищення оплати праці. Створять на підприємстві також і резервний фонд по заборгованості за електроенергію у розмірі 126 млн гривень.

Трубаров такеж стверджує, що фінплан "Центренерго" є збалансованим і забезпечує отримання чистого прибутку в розмірі 177 млн гривень, що на 53% показника за 2017 рік.

Що стосується фінансових показників ОПЗ на 2018 рік, то запланована валовий прибуток збільшиться на 30% і складе 447 млн гривень, собівартість продукції підвищиться на 27%, адмінвитрати зростуть на 8% і складуть 125 млн гривень.

Чистий прибуток ОПЗ в 2018 році повинна скласти 174 млн гривень, що на 167 млн гривень більше ніж у 2017 році.

Фінплан ОПЗ підготовлений з урахуванням можливих ефективних шляхів виходу підприємства з кризової економічної ситуації.

 

Фінплан для ОПЗ та Центренерго Чистий дохід Одеського припортового заводу у 2018 році має скласти 3,4 млрд гривень, це ...

Опубліковано Віталієм Трубаровим 7 грудня 2017 р.

Нагадаємо, Фонд держмайна оголосив конкурс на трьох незалежних членів наглядових рад таких державних підприємств як "Турбоатом", "Центренерго" і ОПЗ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся