ua ru

Позиції українських військовослужбовців в Маріуполі посилені, - Міноборони

Позиції українських військовослужбовців в районі Маріуполя Донецької області посилено. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба відомства.

"У районі міста Маріуполь Донецької області позиції українських військовослужбовців посилені, обстановка контролюється, вживаються заходи щодо подальшого нарощування сил та засобів з метою забезпечення обороноздатності і захисту від обстрілів мирних жителів міста", - сказано в заяві.

Крім того, в заяві повідомляється, що протягом доби бойовики робили спроби атакувати блокпости українських військових в районах населених пунктів Нетішино, Малоорловка, Малоіванівка та Фащівка Донецької області. У відповідь на що Збройні сили України (ЗСУ) завдали противнику вогневе ураження, що спровокувало його відступ.

На даний момент всі позиції і блокпости знаходяться під контролем українських військових.

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, близько 9:00 бойовики обстріляли з систем залпового вогню житлові райони на сході Маріуполя. За даними ДонОДА кількість загиблих в Маріуполі досягла 30.

Також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні заявив, що МВС переходить до системи "превентивних ударів" по позиціях бойовиків.