ru ua

Пожар в Лондоні: мінімум 65 людей вважаються зниклими

Пожар в Лондоні: мінімум 65 людей вважаються зниклими Фото: пожежа в Лондоні (twitter.com-JohnJBostock)

Опублікований перелік імен мешканців, місце перебування яких невідоме

Після пожежі у 24-поверховому житловому будинку Grenfell Tower у Лондоні (Великобританія) щонайменше 65 людей вважаються зниклими. Так, перелік імен мешканців, місце перебування яких невідоме, надрукував у п'ятницю, 16 червня 2017 року, британський таблоїд The Sun.

При цьому напередодні у поліції Лондона підтвердили, що внаслідок пожежі загинули 17 осіб. Разом з тим правоохоронці прогнозують, що реальна кількість загиблих більша.

"Я сподіваюся, що це не буде тризначна цифра", - зазначив керівник лондонської поліції Стюарт Канді, відповідаючи на запитання, чи може кількість загиблих перевищити сто осіб.

Нагадаємо, рятувальники тимчасово призупинили пошуки жертв пожежі в Лондоні в житловому будинку Grenfell Tower, який стався після півночі 14 червня 2017 року. Пошуки жертв вогню тимчасово припинили через те, що наближатися до країв обгорілого будинку небезпечно.

Керівниця пожежної служби Лондона Дені Коттон заявила, що як тільки рятувальники переконаються, що будівельні конструкції витримають, вони відновлять пошуки.