Пожежа в Чорнобильській зоні: до гасіння лісу задіяно літаки і вертоліт

НовиниНадзвичайні події    16.07.2016 - 21:34
Фото: пожежа в Зоні відчуження
Фото: пожежа в Зоні відчуження

Усього працює 20 одиниць техніки та 81 особа

На території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі колишнього населеного пункту Буряківка здійснюється гасіння лісової підстилки та чагарнику, що горить окремими осередками на площі до 15 гектарів. Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Зазначено, що загрози об’єктам, розташованим на території Зони відчуження, немає.

Повідомляється, що до робіт залучено пожежно-рятувальні підрозділи і пожежну авіацію ДСНС та працівників лісового господарства "Чорнобильська пуща".


"Усього працює 20 одиниць техніки та 81 особа, у тому числі від ДСНС 12 одиниць техніки та 51 людина особового складу, гелікоптер МІ-8 із водозливним пристроєм та 3 літаки АН-32П", - доповіли у відомстві.

На місці пожежі розгорнуто штаб на чолі із заступником начальника Головного управління ДСНС у Київській області.

За даними рятувальників, радіаційний фон у Зоні відчуження знаходиться у межах норми та складає в середньому 0,3-0,4 мкЗв/год (безпечний рівень радіаційного фону до 0,5 микрозіверт на годину).

Нагадаємо, раніше повідомлялося про ліквідацію пожежі на Гончарівському військовому полігоні в Чернігівській області, що виникла під час проведення навчальних стрільб та поширилась на Чернігівський військовий лісгосп. Пожежа трьома окремими осередками має загальну площу близько 20 гектарів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top