Пожежа в Австралії: вогонь досяг житлових будинків у передмісті Сіднея

Фото: пожежа в Австралії (twitter.com/NSWRFS)
Фото: пожежа в Австралії (twitter.com/NSWRFS)

Поліція оголосила район, знищений вогнем, місцем злочину

В Австралії борються з великою лісовою пожежею, яка вже досягла житлових будинків у південному передмісті найбільшого міста країни Сіднея. Про це повідомляє BBC.

Як зазначає видання, пожежна служба штату Новий Південний Уельс занепокоєна, що попіл, який літає у повітрі, може призвести до виникнення нових займань перед "пожежним фронтом", де зараз намагаються зупинити вогонь.

Пожежники називають вогонь "дуже агресивним" та закликали деяких мешканців шукати притулок, оскільки евакуація з району зараз може бути небезпечною.

Поліція оголосила район, який знищив вогонь, місцем злочину, проте немає доказів того, що пожежа виникла внаслідок підпалу, тим більше останніми днями погода в Австралії була незвичайно спекотною для цього сезону року.

Повідомляється, що внаслідок пожежі постраждало вже майже 2500 гектарів.

На дорозі, яка відокремлює палаючу місцевість від передмість Сіднею, працюють понад 70 пожежних машин, також гелікоптери скидають воду згори.

Пожежа в Австралії: вогонь досяг житлових будинків у передмісті СіднеяПожежа в Австралії: вогонь досяг житлових будинків у передмісті Сіднея
 

Фото: пожежа в Австралії

Нагадаємо, в Австралії через масштабну пожежу на південному заході Сіднея евакуювали військову базу.