Підвищення мінімальної зарплати зменшує дефіцит Пенсійного фонду, - Гройсман

НовиниПолітика    20.03.2017 - 23:57
Фото: Володимир Гройсман розповів про наповнення Пенсійного фонду
Фото: Володимир Гройсман розповів про наповнення Пенсійного фонду

Прем’єр-міністр пообіцяв, що пенсійна реформа, яку запропонує Кабмін, приведе до підвищення пенсій

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що підвищення удвічі мінімальної заробітної плати з 1 січня вже наповнило бюджет Пенсійного фонду більш як на 30% з випередженням плану, що забезпечить скорочення його дефіциту. Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Ті реформи, які ми прийняли з 1 січня, у тому числі по заробітній платі, вже дають наповнення бюджету Пенсійного фонду більше ніж на 30% з випередженням плану. Це означає, що ми почали з вами рух на зменшення дефіциту Пенсійного фонду", - повідомив Гройсман.

Він наголосив, що у 2017 році уряд запропонує пенсійну реформу, яка забезпечить справедливість і підвищення пенсій в Україні.

"Ви побачите, кожен з вас, хто сьогодні на пенсії, як вона позначиться на вашій пенсії, і запевняю - для більшості українських громадян це приведе до підвищення пенсій, що є найважливішим елементом. Тобто та система, яку ми пропонуємо, вона дасть можливість, щоб дефіцит Пенсійного фонду був нуль, а все, що ми додатково отримуємо, ми направляли на підтримку наших пенсіонерів", - підкреслив прем’єр.

Нагадаємо, 16 березня голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний заявив, що дефіцит Пенсійного фонду можна ліквідувати до 2024 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top