Надходження до Пенсійного фонду в I кварталі 2011 р. збільшилися на 22,9%, - С.Тігіпко

Середа 20 квітня 2011 13:51

Надходження до Пенсійного фонду за три місяці поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилися на 22,9%. Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив віце-прем'єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розширили поле платників до Пенсійного фонду, ми повернули в це поле шахтарів, і з квітня вони платять свої внески до Пенсійного фонду", - уточнив С.Тігіпко. Крім того, він нагадав, що уряд свого часу ухвалив рішення про те, що всі підприємці, котрі займаються підприємницькою діяльністю з мінімальною зарплатою, все-одно повинні робити внески до Пенсійного фонду. Також, за словами Тігіпка, свого часу парламентом був ухвалений закон про єдиний соціальний внесок, що на сьогоднішній день серйозно впливає на автоматичне повернення податку на додану вартість, яке вимагає збільшення мінімальної заробітної плати в 2,5 рази.

Віце-прем'єр заявив, що наступним кроком, над яким повинні попрацювати міністерства, є легалізація заробітної плати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся