ru ua

Я поставив результат у Лізі Чемпіонів вище, ніж гроші за Ярмоленка, - Суркіс

Я поставив результат у Лізі Чемпіонів вище, ніж гроші за Ярмоленка, - Суркіс Фото: Ігор Суркіс і Андрій Ярмоленко

Президент киян не збирається продавати Ярмоленко

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс детально розповів програмі "Великий футбол" про те, чому не відпустить зараз лідера команди Ярмоленко.

"Природно, Ярмоленко хотілося б пограти в АПЛ. "Сток Сіті", "Евертон" - хороші команди, в які він, можливо, погодився б перейти. Але Ярмоленко потрібен "Динамо" сьогодні як ніколи. Він - кістяк команди, став символом команди, лідером команди. Я його відпущу. Ми домовлялися, що відпущу його в топ-клуб. Від топ-клубів пропозицій не надійшло. Так, я можу втратити його через рік безкоштовно, але мені все-таки не 25 років, і я зважив всі "за" і "проти". Якщо Ярмоленко так вчинить - четь йому і хвала. Я втрачу гроші... Я звик втрачати гроші, я досить багато вкладаю у футбол. Я поставив результат в Лізі чемпіонів і гру команди вище, ніж гроші за трансфер Андрія Ярмоленка", - сказав Ярмоленко.

"Якщо взимку у Ярмоленко буде пропозиція - я відпущу його, якщо ми не вийдемо з групи. Якщо вийдемо - природно, я буду намагатися його утримати. Він повинен відпрацювати контракт, він - професіонал. А чи він захоче продовжувати чи ні - його право. Він потрібен сьогодні команді, однозначно. Я навіть не вступав з ним в цю полеміку - він мене не почує, як і в минулому році. Тоді теж були пропозиції, він хотів йти, але прийшов - продовжив контракт. Можливо, він мене почує після закриття трансферного вікна, ми сядемо, поговоримо", - продовжив президент клубу.

"Я хочу більшого як президент, я дуже довго будував цю команду, витратив нерви. Готовий пожертвувати грошима, які я можу отримати за Андрія Ярмоленка заради результату. Може, я помиляюся. Це було непросте рішення. Природно, я раджуся з братом, батьком, але відповідальність на мені. Чому якщо "Евертон" і "Сток Сіті" так хотіли Ярмоленко не звернулися до мене на початку трансферного вікна? Я продав Ленса, ми купили Гонсалеса на заміну. Замінить він його? Складно сказати. "Евертон" вступив зі мною в переговори за 10 днів до закриття трансферного вікна. Я продам Ярмоленко і як мені бути? Виводити команду в ЛЧ і сидіти відчувати сором? Ні, я так не хочу. Можна і з Ярмоленка зганьбитися, але я як президент вважаю, що у нас з ним більше шансів гідно виступити в Лізі чемпіонів. А гідно - це вийти з підгрупи. Якщо б той же "Евертон" звернувся до мене спочатку трансферного вікна - я б Ярмоленко відпустив, якщо б він сам захотів. Ярмоленко хотів піти. Так, він не "бив копитом" Він вартий того, щоб грати в сильному європейському клубі. Зараз рішення приймаю я. А коли у нього буде можливість приймати рішення - чи буде його рішення. Не думаю, що у нього є якісь образи. Він все розуміє. Команда понад усе", - додав керівник київського клубу.

Нагадаємо, в останній день трансферного вікна в боротьбу за Ярмоленка долучився "Ліверпуль".