Мінгареллі не впевнений, що всі країни Євросоюзу підтримають безвізовий режим з Україною

Новини Політика 10.10.2016 - 16:18
Фото: Хьюг Мінгареллі
Фото: Хьюг Мінгареллі

За його словами, Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму

Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі не виключає, що питання безвізового режиму України з Європейським союзом не буде прийняте до 24 листопада. Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції в Києві, передає кореспондент РБК-Україна.

"Кілька місяців тому Європейська комісія зробила висновок, що Україна виконала всі умови для того, щоб отримати безвізовий режим. Між тим рішення має бути прийняте Радою ЄС та Європейським парламентом - ці два інститути працюють над аспектом лібералізації. Я не можу стверджувати, що до 24 листопада буде прийнято рішення про безвізовий режим", - заявив Мінгареллі.

При цьому він додав, що питання безвізового режиму та ратифікації угоди про асоціацію скоріш за все буде обговорюватися на саміті Україна-ЄС 24 листопада. Також невідомо, чи буде до цього часу вирішене питання про ратифікацію угоди Нідерландами.

"Якщо бути абсолютно відкритим і щирим, мені здається, що навряд чи Угода про асоціацію буде ратифікована всіма 28 членами ЄС до 24 листопада", - додав посол.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін прогнозує, що рішення про надання Україні безвізового режиму буде прийнято в жовтні або листопаді.