ua en ru

Останній конвой з уламками Boeing-777 прибув до Нідерландів

Останній конвой з уламками Boeing-777 прибув до Нідерландів
Четвертий і останній конвой з уламками малайзійського Boeing-777, потерпілого крах на Донбасі, сьогодні, 12 грудня, прибув на авіабазу в Гільзі-Риен (Нідерланди).

Четвертий і останній конвой з уламками малайзійського Boeing-777, потерпілого крах на Донбасі, сьогодні, 12 грудня, прибув на авіабазу в Гільзі-Риен (Нідерланди). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради безпеки Нідерландів.

У загальній складності уламки лайнера були доставлені з Харкова в Нідерланди на 16 вантажівках, які відправлялися 4 конвоями. Повідомляється, що на авіабазі уламки будуть досліджені, також фахівці спробують реконструювати частину літака.

Перший конвой з чотирьох вантажівок виїхав з Харкова до Нідерландів 3 грудня. Перші два конвою прибутку в Гільзі-Риен у вівторок, 9 грудня.

Зараз голландський Рада безпеки веде міжнародне розслідування причин аварії. Радбез збирається опублікувати остаточний звіт влітку 2015 р.

Нагадаємо, Boeing-777, що слідував рейсом з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії під Донецьком 17 липня. На борту лайнера перебували 298 чоловік, всі вони загинули.