ua en ru

Після виборів зріс попит на ринку нерухомості в Києві

Попит на покупку квартир у порівнянні з початком травня зріс до 40%.

Перша річна декада принесла на ринок столичної нерухомості пожвавлення попиту в усіх сегментах, повідомляє DOM.RIA.com.

Зокрема, у червні попит на купівлю квартир зріс порівняно з початком травня в економ-сегменті на 25-30%, в бізнес-сегменті на 15-20% і в еліт-сегменті на 35-40%.

При цьому, таку жвавість більшість ріелторів Києва вважають тимчасової і пов'язують її з виборами президента і початком стабілізації ситуації в місті. Експерти відзначають, що з середини червня на ринку нерухомості активність традиційно різко знижується перед початком літнього затишшя. Основне підвищення активності оператори ринку очікують в кінці літа - на початку осені.

Також, за даними DOM.RIA.com багато ріелтори відзначають, що власники нерухомості почали охочіше торгуватися. Так, в економ-сегменті торги можуть досягати 8-12%, в бізнес - 15-20%, а в елітному і зовсім вартість можуть знизити на чверть від заявленої.

У той же час, в червні традиційно зростає попит на приміську нерухомість недалеко від Києва. Так, у цьому році попит на недорогі будинки в 25-кілометровій зоні від столиці на 20% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.

Причиною, яка вплинула на збільшення активності в цьому сегменті, називають зниження цін на приміські будинки як у гривні, так і в доларі. Так, в кінці травня - початку червня вартість житла в цьому сегменті сягнула рівня 2006 року.

На даний момент є всі предпосили для вигідної покупки квартири під Києвом, але хто з забудовників самий надійний і як вибрати правильне місце розташування?
На думку експертів, Бєлгородське напрямок є найбільш оптимальним за низкою параметрів (віддаленість від Києва, наявність міських комунікацій, зелена зона, розвинена інфраструктура і звичайно надійний забудовник) для покупки квартири під Києвом зараз. В даному районі є дуже багато привабливих пропозицій ( ціна від 5000 грн. за кв. м.), але потрібно бути уважним, так як під такими низькими цінами можуть ховатися шахраї або проблемні забудовники.
Але хотілося б відзначити один житловий комплекс - Євромісто, який розташований всього в 3 км від Києва в Крюковщине. Перевагами даного РК є: міські комунікації (один з небагатьох РК, що підключений до міста в цьому районі), три заселених будинку (вчасно здані в експлуатацію) , європейська якість житла і надійний забудовник (який будує більше 9 років). У період кризи РК Євромісто здав будинок в експлуатацію на 3 місяці раніше термінів.
Також варто відзначити, що комплекс, що будується виключно на кошти замовника і не прив'язаний до коштів інвесторів, а цей аргумент значно знижує ризики. Експерти відзначають, що головною перевагою даного РК є зручна система розстрочки до 3-х від забудовника, яка дасть можливість платити за власне житло, а не платити оренду, викидаючи гроші на повітря.
Можна стверджувати, що даний РК оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість для тих, хто шукає Європейське житло від надійного забудовника під Києвом. Сьогодні ЖК Євромісто продає свої квартири за акційним курсом - 9.5, який зафіксований до 15 червня. Ознайомитись з умовами покупки і подивитися планування можна ТУТ!