ru ua

У Португалії внаслідок шторму "Леслі" постраждали близько 30 людей

У Португалії внаслідок шторму "Леслі" постраждали близько 30 людей Фото: шторм (twitter.com/ExpressK_KZ)

У Португалії внаслідок шторму 300 тис. домівок залишились без світла

Тропічний шторм "Леслі" дістався берегів Португалії. Внаслідок стихії постраждали 27 людей, передає РБК-Україна із посиланням на DW.

За даними агентства цивільного захисту Португалії, негода залишила без світла близько 300 тисяч домогосподарств - пошкоджено близько 200 ліній електропередач.

Шторм досягнув ужбережжя країни ввечері в суботу, 13 жовтня. Як повідомила іспанська метеорологічна служба Aemet, згодом шторм послабився від урагану до рівня тропічного шторму.

Тим не менш, шквальний вітер та сильні дощі спричинили падіння близько тисяч дерев з корінням. Також були затоплені окремі вулиці. Зокрема, тимчасово була перекрита головна автомагістраль країни.

Аеропорт Лісабона скасував частину рейсів. Влада країни рекомендувала мешканцям залишатися у будинках та триматися подалі від води.

Після Португалії "Леслі" попрямував у бік півночі Іспанії. Там місцева влада вже попередила про сильні дощі та шторм.

Нагадаємо, нещодавно у США стався ураган "Майкл", який завдав істотної шкоди базі ВПС США Tyndall, розташованої в штаті Флорида на південному сході країни. В результаті нашестя стихії загинули щонайменше 6 осіб, серед яких 11-річна дитина.