Порошенко: виклики безпеці України не послаблюються

НовиниПолітика    06.03.2015 - 16:27

Президент України Петро Порошенко заявив, що виклики безпеці України не послаблюються. Про це він заявив сьогодні під час поїздки в Хмельницьку область, передає прес-служба Президента.

"Ми повинні адекватно відповісти на будь-яку загрозу, бути здатними відстояти наші національні інтереси. Без сильної армії не може бути сильної суверенної держави", - сказав він під час відвідування Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Глава держави підкреслив, що виклики безпеки України не послаблюються.

Президент також вручив державні нагороди п'ятьом воїнам-прикордонникам, які проявили мужність та професіоналізм під час проведення АТО на Донбасі. Так, орден Богдана Хмельницького III ступеня отримали полковники Олексій Гавель і Денис Цяцькун, медалі "За військову службу Україні" - підполковник Ігор Іващенко та старший прапорщик Олександр Діхтяренко, медаль "За бездоганну службу" III ступеня - підполковник Леонід Дяк.

"Наша перемога залежить від усвідомлення кожним військовослужбовцем своєї відповідальності за виконання доручених завдань. Упевнений, у війні за свободу, незалежність і територіальну цілісність ми переможемо. Кордони України будуть надійно захищені", - сказав Президент.

Нагадаємо, під час своєї сьогоднішньої поїздки Порошенко закликав новопризначеного голову ОДА Михайла Заміського протидіяти дестабілізації в регіоні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top