ru ua

Порошенко очолює рейтинг кандидатів на президентських виборах, - опитування

Порошенко очолює рейтинг кандидатів на президентських виборах, - опитування

Якби вибори відбулися в найближчу неділю, 9,8% опитаних проголосували б за Порошенка

Чинний президент України Петро Порошенко, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і рок-музикант Святослав Вакарчук очолюють рейтинг можливих кандидатів на президентських виборах. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного спільно Центром соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою "Рейтинг" і Центром Разумкова за підтримки Комітету виборців України, і оприлюдненого на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з результатом, якби вибори відбулися в найближчу неділю 9,8% опитаних проголосували б за П. Порошенко (серед тих, хто піде на вибори 11,9%); за Ю. Тимошенко – 8,8% (10,7% з тих, хто піде на вибори), за С. Вакарчука 7,4% (9,0% з тих, хто піде на вибори). Лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка підтримали б 5,7% опитаних (6,9% з тих, хто піде на вибори). За лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка як кандидата в президенти України готові проголосувати 5,6% опитаних (серед тих, хто піде на вибори – 6,9%), лідера партії "За Життя" Вадима Рабіновича 4,8% (5,9% з тих, хто піде на вибори), лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 4,6% (5,6%), лідера партії "Самопоміч", мера Львова Андрія Садового - 3,0% (3,7% з тих, хто піде на вибори)

Рейтинги інших кандидатів такі: лідера партії "Справедливість", екс-главу СБУ Валентина Наливайченка готові підтримати на президентських виборах 2,0% опитаних (і 2,4% з тих, хто піде на вибори), лідера партії ВО "Свобода" Олега Тягнибока – 1,9% (2,3%), лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка – 0,9% (1,0%). За іншого кандидата готові віддати свої голоси 6,5% респондентів (і 7,8% з тих, хто піде на вибори), не змогли відповісти на питання 21,4% (26%) і не збираються голосувати на президентських виборах 17,7%.

Чергові вибори президента України заплановані на 2019 рік. У ході дослідження, проведеного 28 жовтня – 14 листопада 2017 р., було опитано методом особистого інтерв'ю 20 тисяч респондентів у всіх областях України без урахування Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Похибка не перевищує 0,7%.