Порошенко: реалізація ефективної мовної політики є першочерговим завданням для України

Порошенко: реалізація ефективної мовної політики є першочерговим завданням для України
Фото: Петро Порошенко

Глава держави закликав усіх докласти максимум зусиль для підтримки української мови

Вироблення і реалізація ефективної мовної політики - наше першочергове завдання. Таку думку висловив Президент України Петро Порошенко, висловлюючи привітання з нагоди Дня української писемності та мови, передає прес-служба глави держави.

"Шановні співвітчизники! Сердечно вітаю вас із Днем української писемності та мови. Наша мова є серцем і душею вільнолюбного українського народу. Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов'язаної із боротьбою за незалежність української держави", - наголосив Порошенко.

Він також відзначив, що сьогодні захисники Вітчизни, мужньо обороняючи свою землю від "підступного ворога", знову відстоюють наше право сповідувати власні цінності, серед яких найперша - право українського народу говорити рідною мовою.

"Переконаний, що саме єдина державна мова - українська - є запорукою нашої згуртованості, могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування Української держави. Тому вироблення і реалізація ефективної мовної політики - наше першочергове завдання", - зазначив Порошенко.

Також глава держави закликав усіх докласти максимум зусиль для підтримки української мови.

"Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема". Пам'ятаймо заповіти українських класиків та робімо висновки із нашої історії. Хай вічно звучить українська мова!", - додав глава держави.

Нагадаємо, в Україні сьогодні відзначають День української писемності та мови.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся