Порошенко закликав збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю

Порошенко закликав збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю
Фото: Петро Порошенко і Валерій Сушкевич

Президент акцентував увагу на допомозі учасникам АТО

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем закликав збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Президент підкреслив, що Україна переживає складні часи і держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідність. Особливо важлива допомога учасникам АТО, зокрема в питанні протезування та психологічної реабілітації.

"Сьогодні це ті люди, які, в першу чергу, потребують уваги, допомоги та психологічної реабілітації, що допоможе адаптуватися і забезпечити нормальну інтеграцію. Держава завжди має бути повернута обличчям до них", - підкреслив Порошенко.

Валерій Сушкевич доповів Президенту про результати роботи. Так, вдалося знайти компроміс з урядом та зберегти пільги на проїзд в транспорті для інвалідів, в питанні оподаткування пенсій, а також виплат, вирішено питання щодо фінансування громадських організацій інвалідів.

Уповноважений Президента повідомив про проблеми в питанні протезування, зокрема - загрозу зупинки надання допомоги через корупційні схеми, які існували.

"Нам вдалося разом з Міністром соціальної політики та при підтримці Міністра охорони здоров'я знайти механізм, який убезпечить від зупинки протезування", - сказав Сушкевич.

Щодо реабілітації воїнів АТО, то це питання обговорювалось уповноваженим Президента з представництвом НАТО в Україні і були досягнуті домовленості про допомогу.

Президент також звернув увагу на успіхи та досягнення українських паралімпійців.

"Нам треба удосконалити механізм присудження стипендій Президента України", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, психологічну допомогу і реабілітацію за станом на 1 серпня 2015 р. отримали 18 837 сімей учасників АТО, 126 з яких мають інвалідність і потребують соціальному супроводі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся