Порошенко закликав США надати України статус особливого партнера в області безпеки

Президент України Петро Порошенко закликав США надати України статус особливого партнера в області безпеки.

Президент України Петро Порошенко закликав США надати України статус особливого партнера в області безпеки. Про це він заявив, виступаючи на спільному засіданні палат Конгресу США.

"Я закликаю США надати Україні особливий статус з безпеки, який відображав би найвищий рівень взаємодії не з членом НАТО", - закликав Порошенко. 

Він зазначив, що сьогодні Україна є серйозним партнером США і це партнерство не є ситуативним. Це сталося тому, що український вибір був той же, що і вибір Америки: це свобода, демократія та верховенство права.

"Побудова сильної армії буде ще одним тестом для української демократії. Я вважаю своїм обов'язком відновити українську армію і зробити її сильною та сучасної, якою можна пишатися", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, раніше директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявляв, що українська армія має намір перейти на стандарти збройних сил НАТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся