ua en ru

Порошенко наказав силам АТО припинити бойові дії з 18:00

Президент України Петро Порошенко наказав силам антитерористичної операції на Донбасі припинити бойові дії з 18:00 п'ятниці.

Президент України Петро Порошенко наказав силам антитерористичної операції на Донбасі припинити бойові дії з 18:00 п'ятниці. Про це йдеться в заяві Президента України, передає його прес-служба.

"Виходячи з заклику Президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь, підписання протоколу на засіданні тристоронньої контактної групи з імплементації мирного плану Президента України, я віддаю наказ начальника Генерального штабу Збройних Сил України припинити вогонь, починаючи з 18.00 5 вересня", - йдеться в заяві.

Порошенко також доручив міністру закордонних справ України спільно з ОБСЄ забезпечити ефективний міжнародний контроль за дотриманням режиму припинення вогню. "Який повинен носити виключно двосторонній характер", - наголошується в заяві.

Порошенко розраховує, що ці домовленості, включаючи припинення вогню та звільнення заручників, будуть чітко дотримуватися.

Нагадаємо, сьогодні в Мінську тристороння контактна група Україна-Росія-ОБСЄ на переговорах підписала з лідерами так званих "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки" протокол про припинення вогню сьогодні з 18:00.