Порошенко і прем'єр Молдови відкрили спільний пункт пропуску на кордоні

НовиниСуспільство    17.07.2017 - 15:28
Фото: кордон (yatsenyuk.org.ua)
Фото: кордон (yatsenyuk.org.ua)

На українсько-молдавському пункті пропуску відкрито пункт контролю "Кучурган"

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп відкрили новий пункт пропуску "Кучурган" на кордоні між країнами. Про це Facebook повідомив спікер Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп дали старт спільного українсько-молдовської прикордонно-митного контролю в пункті пропуску "Кучурган", - повідомив Слободян.

 

президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп дали старт спільному українсько-молдовському прикордонно-митному контролю у пункті пропуску 'Кучурган'

Опубліковано Oleh Slobodyan 17 липня 2017 р.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомляє, що після відкриття пункту пропуску, Порошенко і Філіп проводять переговори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко і Філіп мають намір відкрити спільний пункт пропуску "Кучурган-Первомайск". Зазначається, що відкриття пункту пропуску було частиною домовленостей, досягнутих між Молдовою і Україною, зокрема, шляхом Міжурядової угоди про організацію спільного контролю та міжвідомчого протоколу, підписаного двома країнами.

On Top