Порошенко запропонував звільнити 12 членів ЦВК

Порошенко запропонував звільнити 12 членів ЦВК
Фото: Порошенко запропонував звільнити 12 членів ЦВК

Порошенко озвучив нові кандидатури в ЦВК

Президент України Петро Порошенко запропонував звільнити 12 членів Центральної виборчої комісії. Про це свідчить відповідна постанова №4789.

Зокрема, звільнити членів ЦВК з посад пропонується в зв'язку з закінченням терміну повноважень.

Так, пропонується звільнити Тамару Астахову, Юрія Данилевського, Ігоря Жиденко, Тетяну Лукаш, Андрія Магеру, Михайла Охендовського, Броніслава Райковського, Жанну Усенко-Чорну, Олександра Чупахіна, Юлію Швець, Олександра Шелестова, Валерія Шелудька.


Всього у складі комісії 15 членів.

При цьому, згідно з проектом постанови №4790, голова держави пропонує призначити на посади членів Центрвиборчкому Аллу Басалаєву, Михайла Вербенського, Романа Гребу, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Віталія Плукаря, Євгенія Радченка, Надію Синицю і Леонтія Шипілова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з ініціативи Порошенко у Верховній Раді України зареєстрували проект постанови про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся