Порошенко запропонував Кабміну дублювати інформацію в паспорті англійською мовою

Четвер 19 листопада 2015 09:34
Порошенко запропонував Кабміну дублювати інформацію в паспорті англійською мовою
Фото: Президент України Петро Порошенко

Президент відповів на петицію про заміну російської мови в паспортах українців

Президент України Петро Порошенко запропонував Кабінету міністрів України внести законодавчі зміни та дублювати інформацію в паспорті громадянина України англійською мовою, тобто, замінити російську мову в паспортах на англійську. Таким чином Порошенко відповів на петицію №22/000319-еп про видачу паспорта громадянам України тільки українською мовою (без російської).

"Підтримую обурення громадян України щодо дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яка визнана Верховною Радою України, здійснює агресію проти України", - заявив Порошенко.

За словами президента, він вважає за необхідне дублювання інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування.

"Враховуючи викладене, мною направлено звернення до Кабінету міністрів України з пропозицією забезпечити відповідно до компетенції внесення законодавчих змін для прийняття відповідних заходів", - повідомив Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся