Порошенко привітав спецпризначенців з професійним святом

НовиниПолітика    29.07.2016 - 11:47

Президент Петро Порошенко привітав спецпризначенців з професійним святом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

"Сьогодні військовослужбовці Сил спеціальних операцій вперше відзначають своє професійне свято, започатковане як визнання вагомих заслуг підрозділів особливого призначення в боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Ваші обличчя завжди залишаються за кадром фотокореспондентів та телеоператорів, але весь Український народ знає, що в умовах військової агресії проти нашої держави ви чесно та самовіддано виконуєте поставлені завдання, постійно ризикуючи власним життям", - йдеться в привітанні.


Президент переконаний, що "високий рівень психологічної, фізичної та бойової підготовки, поєднання досвіду та молодечого запалу і надалі допомагатимуть вирішувати завдання захисту Батьківщини в будь-яких умовах".

"У нашій пам’яті назавжди залишаться імена кожного військовослужбовця Сил спеціальних операцій, хто віддав своє життя за незалежність України. Щиро бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, добробуту та злагоди", - зазначив він.

On Top