ru ua

Порошенко підписав закон про посилення відповідальності військовослужбовців

Порошенко підписав закон про посилення відповідальності військовослужбовців Фото: Петро Порошенко

Закон передбачає посилення відповідальності за ряд правопорушень

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб". Про це повідомляє пресс-служба президента.

"Метою Закону є підвищення рівня військової дисципліни військовослужбовців, а також військовозобов'язаних та резервістів під час проходження зборів, вдосконалення порядку притягнення зазначених осіб до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень", - йдеться в повідомленні.

Закон передбачає посилення відповідальності військовослужбовців, а також військовозобов'язаних та резервістів під час проходження зборів за порушення правил водіння або експлуатації машин, вчинені у стані алкогольного сп'яніння, вчинення ними військових адміністративних правопорушень, у разі невиконання (неналежного виконання) ними своїх службових обов'язків, порушення військової дисципліни або громадського порядку

Нагадаємо, вчора в районі проведення антитерористичної операції через необережне поводження зі зброєю загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України.